صفحه اصلی / اخبار خانه ایثار گران / بیانیه خانه ایثارگران ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

بیانیه خانه ایثارگران ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

دکتر محمد یزدانپرست دبیرکل خانه ایثارگران در نشست سالانه اعضا ضمن دعوت از کلیه مردم شریف ایران علی الخصوص جامعه معزز ایثارگران کشور جهت حضور پرشور در مراسم ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ درباره اهمیت این موضوع اظهار داشت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن که دنیا همواره آن را تحلیل و دنبال می کند، جایگاه نظام را در نگاه جهانیان تقویت خواهد کرد و هرچه این حضور و مشارکت گسترده تر باشد، کسی فکر آسیب وارد آوردن به کشور و نظام را به ذهن خود راه نخواهد داد.
در سالهای قبل نیز روسای جمهوری آمریکا رجز خوانی هایی داشتند و مردم هم با حضور در صحنه و همبستگی تاریخی پاسخ این یاوه گویی ها را دادند ، امسال هم مردم پاسخ رجز خوانی رییس جمهوری تازه کار آمریکا را در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن می دهند.
حتی افرادی که گرایش های سیاسی خاص دارند و ممکن است با گرایش های سیاسی حاکم همراهی و همخوانی نداشته باشند نیز دراین راهپیمایی حضور می یابند زیرا اینجا مساله عزت ایران مطرح است.
در همین حال، خانه ایثارگران از مردم دعوت می کند که با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن به ادامه راه عزت و اقتدار نظام اسلامی لبیک گفته و اتحاد و همبستگی ناگسستنی خویش را با طنین فریاد الله اکبر به گوش جهانیان برسانند.
دکتر یزدان پرست در پایان سخنان خود افزود: رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران در پیشبرد اهداف و آرمان های مقدس انقلاب اسلامی تبعیت محض از ولایت فقیه، وحدت و مقاومت ملی، حضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی است و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گواه زنده بودن انقلاب اسلامی، اقتدار ملی و پاسخی قاطع و دندان شکن به حرف ها و تهدیدهای سردمداران استکبار جهانی خواهد بود.

این مطالب را نیز ببینید!

بیانیه خانه ایثارگران به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code