صفحه اصلی / اخبار خانه ایثار گران / دشمن درصدد تبدیل مطالبات مردم به آشوب است/ اتحاد و همبستگی در عمل داشته باشیم

دشمن درصدد تبدیل مطالبات مردم به آشوب است/ اتحاد و همبستگی در عمل داشته باشیم

مديرخانه ایثارگران استان تهران گفت: مقام معظم رهبری در بیانات خود آورده بودند که دشمن درصدد این است با تبدیل مطالبات مردمی به آشوب نقشه اصلی خود را عملی سازد و دقت داشته باشید اینها نوک پیکان را به سمت مسائل معیشتی مردم هدف بردند.

اکبر حیدریان در جلسه خانه ایثارگران استان تهران بیان كرد: بهترین توشه برای آخرت تقواست لذا باید به واجبات و محرمات بیشتر توجه کنیم و دریغ نورزیم از خدمت رسانی به ایثارگرانی که برای حفظ ارزش های این مرزو بوم جنگیدند و جان بر کف گذاشتند.

حیدریان افزود: ایمان ما می تواند توشه ی راه باشد پس با اعمال خیر می توانیم در راه رسیدگی به امور ایثارگران و خدمتگزاری به آنان توشه ای برای ابدیت برداشته باشیم.

مدبر خانه ایثارگران استان تهران به آشوب خیابانی روز های گذشته اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در بیانات خود آورده بودند که دشمن درصدد این است با تبدیل مطالبات مردمی به آشوب نقشه اصلی خود را عملی سازد و دقت داشته باشید اینها نوک پیکان را به سمت مسائل معیشتی مردم هدف بردند.

وی ادامه داد: طبق بیانات رهبری این نقشه ی از پیش تعیین شده دشمن برای ما کاملا واضح و مبرهن بود . همانطور که شاهد بودید بدنبال ایجاد رویکردهای اقتصادی یکسری افراد فرصت طلب به زور و تحمیل مانع کسب بازاریان شدند و با محوریت وضعیت نابسامان اقتصادی، هدف خود را بر پایه نابودی نظام گذاشته بودند .

حیدریان افزود: با سازماندهی ایثارگران و ایجاد اتحاد بین رزمندگان می توانیم مانند گذشته نقش خود را در راستای اهداف رهبری بدور از هر جناح سیاسی پیش ببریم.
وظیفه ما در این برهه زمانی سنگین تر است فقط نباید مطالبه داشتیم باید مانند زمان جنگ گردهم بیاییم و آرمان های نظام اسلامی را با قوت پیش ببریم .

رییس خانه ایثارگران استان تهران اظهار داشت: رایزنی ها برای ایجاد دفاتر در شهرستان های استان صورت گرفته است و یکسری از محل ها برای استقرار خانه تعیین شده است .مدیران پس از انجام مراحل قانونی برای استقرار در دفتر می توانند از بودجه تعیین شده در سال ۹۷ استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: مدیران ایثارگر توجه داشته باشند شما به عنوان یک مسوول نباید فقط به پشت میز نشینی اکتفا کنید لذا طبق چارچوب قانونی باید پیش بروید و بی اساس اقدامی انجام ندهید. برنامه ریزی و طرح ها را منطقی کنید و با استدلال به حل مسائل ایثارگران بپردازید.

اتحاد و همبستگی در عمل داشته باشیم

حیدریان در پایان گفت: با بروز یک مشکل به کل سیستم ضربه وارد نکنید با اتحاد و همبستگی در یک مجموعه صنفی گردهم آییم تا در باب رسیدگی به مسائل رزمندگان به رشد و ترقی در سازمان نایل آییم.

این مطالب را نیز ببینید!

بیانیه خانه ایثارگران به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code