صفحه اصلی / اخبار خانه ایثار گران / دبیر کل خانه ایثارگران خبر داد: کلینیک دندانپزشکی خانه ایثارگران با تخفیف های ویژه افتتاح شد

دبیر کل خانه ایثارگران خبر داد: کلینیک دندانپزشکی خانه ایثارگران با تخفیف های ویژه افتتاح شد

 

دکتر یزدان پرست دبیرکل خانه ایثارگران کشور با اعلام خبر افتتاح کلینیک تخصصی دندان پزشکی اظهار داشت با عنایت و الطاف الهی و در راستای محرومیت زدایی و ارائه خدمات ممتاز به جامعه معزز ایثارگران کشور کلینیک دندانپزشکی خانه ایثارگران با بکارگیری کادر پزشکی نخبه و مجرب و ظرفیت چهار یونیت کار خود را آغاز کرده و در آینده نزدیک شعبات کلینیک درسطح استان تهران و شهرستانهای کشور گسترش خواهد یافت.

دکتر یزدان پرست در ادامه افزود: این مرکز با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و مطابق با استانداردهای روز دنیا تمامی خدمات دندان پزشکی را به جانبازان، ایثارگران و خانواده معزز آنها ارائه خواهد کرد تا باری از دوش این قشر عظیم‌الشان بردارد.

دبیر کل خانه ایثارگران همچنین تاکید کرد کلیه خدمات این کلینیک تخصصی دندانپزشکی با تخفیف ویژه نسبت به تعرفه های دندانپزشکی در کشور برای اعضای خانه ایثارگران و خانواده محترم این عزیزان ارائه میگردد تا موجبات رضایت و ارتقاء سطح سلامت دهان و دندان جامعه هدف را فراهم گرداند.

این مطالب را نیز ببینید!

بیانیه خانه ایثارگران به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code