صفحه اصلی / اخبار خانه ایثار گران / خانه ایثارگران بازوی کمکی برای بنیاد شهید، سپاه و ارتش است

خانه ایثارگران بازوی کمکی برای بنیاد شهید، سپاه و ارتش است

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، یزدان پرست از اعضای موسس خانه ایثارگران است که در راستای خدمت رسانی به جامعه ایثارگر فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند.

وی در خصوص اهداف تأسیس این مرکز، گفت: هدف ما محرومیت زدایی از جامعه ایثارگران کشور بود که بر همین اساس توانستیم مجوز فعالیت‌هایمان را در سطح فراملی از وزارت کشور دریافت کنیم.

یزدان پرست افزود: جمعی از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس این مجموعه را تأسیس کرده اند که اکنون حدود ۷۰ هزار نفر با کارت شناسایی مشخص در موضوع درمان، اشتغال، مباحث حقوقی و آموزشی به جامعه هدف خدمات ارائه می دهند.

وی با بیان اینکه خانه ایثارگران از هیچ بودجه دولتی استفاده نمی‌کند، بیان داشت: این انجمن در واقع یک  بازوی کمکی برای بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه و ارتش است و خدماتی که که ارائه می‌کند هم کاملا رایگان می‌باشد.

یزدان پرست گفت: کسانی که در جنگ بودند و از حق و حقوق خود اطلاعی ندارند در این مرکز با حقوق خود آشنا می شوند. ضمن اینکه اگر بخواهند مکاتبه‌ای با وزارت‌خانه‌ها یا دادگاه ها داشته باشند نیز به آنها خدمات داده می شود.

وی در پایان افزود: بزودی مطالب مهم و گفته نشده ای در خصوص مدیریت جامعه ایثارگری توسط مدیران بنیاد شهید و رفتار آنان با سازمان های مردم نهاد خدمت رسان به جامعه ایثارگران از جمله این مجموعه به اطلاع جامعه ایثارگران خواهد رساند.

این مطالب را نیز ببینید!

بیانیه خانه ایثارگران به مناسبت روز جهانی قدس

بسم الله الرحمن الرحیم سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code