صفحه اصلی / اخبار خانه ایثار گران / تجلیل از خانواده‌ معظم شهدا و ایثارگران تاثیر بسزایی در جامعه خواهد داشت

تجلیل از خانواده‌ معظم شهدا و ایثارگران تاثیر بسزایی در جامعه خواهد داشت

boor

سرهنگ«غلامرضا بوربور ثانی» که در حضور دبيركل خانه ايثارگران كشور دكتر محمد يزدانپرست و اعضای ستاد برگزاری همایش بزرگ ایثارگران جنوب استان تهران سخن می‌گفت با اشاره به اینکه شاید ما کوتاهی کردیم و وظیفه‌مان را در قبال این عزیزان خوب انجام نداده ایم، اظهارداشت: برگزاری این همایش‌ها کار خوب و پسنده‌ای است و امیدواریم در این کار نیت ها خالصانه و در راه خدا برداشته شود و این را بدانید این تلاش شما در درگاه خداوند منان دیده خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به برگزاری چندین جلسه مجموعه خانه ایثارگران در شهرستان ری، برای کمک به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران نسبت به خدمات‌رسانی به این عزیزان تلاش  و اقدامات خوبی انجام پذیرد .

سرهنگ بوربور تاکید کرد: ادارات و نهادهای شهرستان ری از پتانسیل‌های خوبی برخوردار هستند به شرط اینکه در برنامه‌های خود در کمیته‌های اجرایی خانه ایثارگران از ظرفیت‌ها در راه خدمت به این عزیزان استفاده شود.

وی  ضمن قدردانی از دکتر یزدان پرست دبیر کل خانه ایثارگران کل کشور و اعضای این تشکل گفت : در راستای توجه به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تمام وجودمان کمک خواهیم کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

عید غدیر خم بر عموم مسلمین مبارک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code